Yeni Nesil Chat Sitemizde sohbet yapmanın ayrıcalığını yaşayın…

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN

Yeni Chat Sohbet Siteleri


Yeni Chat Sohbet Siteleri

Yeni Chat Sohbet Siteleri arayışında olan sevgili chat sohbet severler, güzel ahlak gibi değerli, insani bir erdem yoktur. İnsanı insan yapan en önemli unsurların başında gelir. Bu nedenle bugün ki yazımın konusu güzel ahlak olacaktır. Keyifle okumanızı dilerim.

Yeni Chat Sohbet Siteleri

Yeni chat sohbet siteleri ve yeni sohbet odaları arayışında olan kıymetli chat sohbet severler, bu makalemiz güzel ahlak üzerine oluşturulmuş, güzel bir insani değeri ele almaktadır. Özellikle yeni chat siteleri veya yeni sohbet siteleri içinde yer alan yeni chat odaları ile yeni sohbet odaları bu hususu çok ele almamaktadır. Yeni sohbet odalarında ahlaki değerler tamamen yitirilmiş vaziyette insanlar birbirlerine olmadık yalanlar söyleyerek etkileme peşindeler. Halbuki insan olmada ahlakın ne kadar önemli olduğunu biraz düşünmek gerekir. Hayatta en önemli hazinemiz güzel ahlak ve erdemli olmaktır. Ama bu zamanda bu kavramlara yeterince önem verilmiyor. Topluma baktığımızda, ister reel hayatta, isterse yeni chat sitelerinde dini ve ahlaki değerlerimizin kaybedildiği açıkça görülüyor. Aslında insan olma vasıflarımızı kaybediyoruz! İnsanların önceliği ahlak ve dini değerler yerine şahsi değerler, birbirinden çıkar sağlama gibi menfaatler oluyor. Aç gözlülük, nefret, menfaatperestlik, acımasızlık ve benzeri kötü huylarımız ön plana çıkıyor. İyi olmak aptallık, kötü olmak uyanıklık olarak görülüyor ve bu şekilde algılanıyor. İnsanlar iyi bir insan olmak yerine, kötü insanlara imreniyor ve onlar gibi olmaya çalışıyor! Böyle bir toplum eninde sonunda çökmeye mahrum kalır. Kötü olmanın, insanlara zarar vermenin, toplumu tahrip etmenin, devlete hasar vermenin marifet sayılması çok yanlış bir bakış açısıdır. Tabi ki aynı zamanda aileyi aile yapan değerlerden de uzaklaşıyoruz. Ahlaksızlık alıp başını gidiyor. Parçalanmış aileler, ortada kalmış çocuklar! Kimse sorumluluğunu kabullenmiyor! En çok da çocukların hayatları yıkılıyor, gelecekleri, hayalleri yok oluyor. Sağlıklı bir neslin yetişmesini hep birlikte engelliyoruz aslında. Bunun ne kadar büyük bir tehlike olduğunu göremiyoruz. Ahlaksız insanın ne gerçek hayatta ne de yeni sohbet sitelerinde zerre kadar bir değeri vardır! Öncelikle iyi insan olalım, inanıyorum ki güzel ahlak hepimize umut olacaktır. Güzel ahlak ve sevgi insanlığı kurtaracaktır. İnsani değerlerimizi kaybetmeden yaşayabiliriz, yeni sohbet odalarında muhabbet edebiliriz, insani değerlerle örülmüş temellerde arkadaşlıklar kurabiliriz.

Yeni chat sohbet siteleri arayışında olan siz değerli sohbet severler, yeni chat programımızla hem web sitesinden hem de cep telefonlarınızdan kaliteli ve seviyeli yeni sohbet odalarımıza katılım sağlayabilirsiniz, ahlaki değerler çerçevesinde yeni sohbetler başlatabilirsiniz. Sizlerde yalandan dolandan bıkıp en yeni chat siteleri arıyorsanız yenichat.com tam da aradığınız bir ortamı size sunmaktadır. Yeni chat sitemiz seviyeli sohbet imkanını herhangi bir üyelik veya ücret talebinde bulunmadan vermektedir. Ücretsiz ve üyeliksiz olarak kişisel bilgilerinizi vermeden yeni chat odalarımızda güvenilir ve seviyeli yeni sohbetlere başlayabilirsiniz. Ahlaki değerlerin ön planda tutulduğu hoş sohbetler ile en yeni arkadaşlıklara ve dostluklara kavuşun.

Muhabbetlerinizin gönlünüzce ve keyifli bir şekilde olmasını dileriz.

YeniChat.Com

 

Yazan: HcRToplam 5 Yorumlar
elmas

Yeni chat sohbet odalarınızdaki muhabbet çok keyifliydi, tebrikler, her zaman geleceğime eminim ...

merve

Merhaba, yenichat.com gerçekten de eski chat anlayışını yıkarak keyifli bir yeni sohbet odaları sistemi oluşturmuş, tebrikler

Zehra

Yeni sohbet odalarınız beni cezbetti, çok beğendim

Hale

Çok güzel chat sitesi tebrikler

Oktay Odabaşı

burada chat yapmak oldukça keyifli, tşkler ..

Bir cevap bırakın.

Mobil Sohbet | Chat Odaları | Mobil Chat | Chat Siteleri | Yeni Chat Siteleri | Yeni Chat | Yeni Sohbet Odaları | Yeni Sohbet Siteleri | Yeni Sohbet