Yeni Chat Sohbet Odalarımızda güvenilir kaliteli ve seviyeli sohbetler dileriz.

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN

Mobil Chat Odaları


Mobil Chat Odaları

Mobil Chat Odaları

Sevgili okurlar, bugün sizlere chat sitelerinde çokça rastladığımız bir durumdan yola çıkarak ‘ iddia’ hakkında bir makalemi sunmak istiyorum.

Her akşam olduğu gibi yenichat.com chat sitesine girdim ve en sevdiğim radyo sunucusunun yayınını dinlemeye koyuldum. Chat sitelerinin vazgeçilmezleri  dj’lerdir. Chate neşe katarlar şarkılarıyla, bazen de hüzünlendirirler parçalarıyla, şiirleriyle yüreklerimize dokunurlar. Bazen mutlu oluruz, halay bile çekeriz mobil chat odasında, bazen türkülerle hüzünleniriz gözlerimiz dolar.

Genelde koyu bir muhabbete tanık oldum. İki genç nasıl kolay kız ayarlayabildiklerinden bahsediyorlardı. Bu övünülecek bir şey miydi ? Anlayamadım ben. İzlemeye devam ettim. Yalnız ve mutsuz kadınlar daha kolay tavlanabiliyormuş. Hayatından memnun olan kadınlar daha zor tavlanırmış. Bana da çok mantıklı geldi. Ava çıkınca kurbanı doğru seçmek gerekmiş ! Kadınları av olarak görmekte nasıl bir anlayıştı ! Önce kadına güven duygusunu vermek gerek, çünkü kadınlar için güven önemlidir. Güvendiği adamı severler. Ne ilginç tüyolardı bunlar. Bir kadın olarak üzüldüm. Bu kadar basit olmamalıydı duygular. Karşıdaki insanın duygularıyla oynamak bu kadar kolay mıydı?

Sonuç itibariyle bu iki genç iddiaya girdi. Kim önce kanalın en popüler kızını ayarlayabilir diye. Ben şaşkınlıkla izledim ! İçimden, inşallah ikinizcde yarı yolda kalırsınız da yaptığınızın yanlış olduğunu anlarsınız, diye geçirdim.

İlerleyen saatlerde, kanalın popüler kızı mobil chat odalarına teşrif eder. Bütün gözler üzerine toplandı. Herkes heyecanla izlemeye koyuldu. Sohbet nasıl ilerleyecekti merak ediyorlardı. Gençler hemen kızı iltifat yağmuruna tuttular. Genç kız erkekleri hiç kaale bile almadı! Ben ise bu durumdan çok memnun oldum. Gülmekten kendimi alamadım. Demek ki her kuşun etin yenmezmiş!

Kendini bir şey sanan erkekler yüzünden aşka inancımız kalmadı. Ama şu bir gerçek ki mutsuz insanlar chat odalarında mutluluğu arıyorlar.  Bu doğru mu yanlış mı, herkesin kişisel fikridir saygı duymak gerek, benim kişisel fikrimi soracak olursanız temkinli yaklaşırım. Çünkü burada kısa zamanda bulduğu mutlulukta kısa vadeli olacaktır. Bir de güven meselesi var tabi. Reel hayatlarımızda zor güveniyoruz insanlara, sanal dünyada nasıl güvenebiliriz ki ?! Ben mutluluğu bir kişiye bağlamayı yanlış buluyorum. O kişi hayatımızdan çıkınca mutsuzluğa itiliyoruz, o kişiye de fazlasıyla değer veriyoruz.

Hazreti Mevlana ne güzel demiş “Ey can! Hiç kimseye hak ettiğinden fazla değer verme. Ya onu kaybedersin, ya da kendini mahvedersin.”

Hak ettiğini nasıl anlayacağız peki ! Tecrübe edine edine, kırıla kırıla, ama yılmadan bir umutla doğru insani bulacağımıza inanarak.

Hak ettiğiniz insani bulma dileği ile,

Sevgiyle kalın, muhabbetle kalın …

 

Yazan: HcRToplam 10 Yorumlar
Ceylan

Çok güzel bir anlatım :) keyifle okudum, mobil chat odaları dikkatimizi çekiyor :)

  admin

  Teşekkürler Ceylan, yeni nesil mobil chat sohbet odaları hizmetini bizler de önemsiyoruz ...

elmas

mobil chat odalarında sık sık görülüyor malesef

  admin

  Yorumunuz için teşekkürler Elmas, yeni nesil mobil chat sohbet odalarımıza bekleriz ...

melek

Artık yeni nesil chat siteleri neredeyse tamamen mobil chat odalarına yöneldiler

  admin

  Melek teşekkür ederiz, yeni nesil mobil chat sohbet odaları hizmetimizin kalitesini tecrübe etmenizi isteriz ...

Zehra

Merhaba siteniz, mobil chat sohbet odalarının yeni adresi olmuş, tebrikler

  admin

  Değerli yorumunuz için teşekkür ederiz Zehra, yeni nesil mobil chat sohbet odalarımızı beğenmeniz bizler için çok sevindirici bir durum ...

Serpil

yeni nesil chat sohbet odaları siteniz, mobil chat sohbet odaları arasında yerini alacaktır

Melahat

yeni nesil chat sohbet odaları siteniz, mobil chat sohbet odaları arasında yerini alacaktır

Bir cevap bırakın.

Mobil Sohbet | Chat Odaları | Mobil Chat | Chat Siteleri | Yeni Chat Siteleri | Yeni Chat | Yeni Sohbet Odaları | Yeni Sohbet Siteleri | Yeni Sohbet