Yeni Nesil Chat Sitemizde sohbet yapmanın ayrıcalığını yaşayın…

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN

Kaliteli Chat Siteleri


Kaliteli Chat Siteleri

Kaliteli Chat Siteleri

Kıymetli arkadaşlar, bugün yine farklı bir hikayeyle birlikteyiz. Keyifle okumanızı diliyorum.

Gece saat 3 te telefonumun çalmasıyla yataktan fırladım. Telefonuma baktım, tanımadığım bir numaraydı. Hayırdır inşallah, diyerek açtım telefonu. Telefonun diğer ucundaki ses korkulu biçimde “canına kıymaya kalkıştı, hastaneye kaldırdık. Çabuk gelin “ dedi. Ben nasıl yataktan fırladım bilemiyorum. Aklımda binlerce soru vardı. Hemen giyindim, en çabuk nasıl gidebilirim diye düşünmeye başladım. Arabam yoktu, taksi çok yazardı, ev arkadaşımın arabasını almaya karar verdim. Masaya kısa bir not bıraktım ve çıktım.

Ben kaliteli chat sitelerine takılıyordum ve Melisa’yla da chat odalarında tanışmıştım. Hemen hemen her gün chat yapıyorduk. Sırf onunla daha uzun sohbet edebilmek için bilgisayar almıştım kendime. Ben aksi adamdım. Anlamazdım, çiçekten böcekten. Benim için ya severdin, ya sevmezdin, ben sevmiştim bu kızı. Ben basit düşünen bir insandım. Artık duygularımı kıza açmam gerekiyordu. Melisa senden hoşlanmaya başladım, dedim. Hiç
aklımdan çıkmıyorsun dedim. Sen ne hissediyorsun diye sordum. Oda aynı duygular içerisindeymiş, sevindim bu duruma, ve biz sevgili olduk. Her şey güzel ilerliyordu, o mutluydu ben mutluydum. Her gün seviyeli chat odalarında sohbet ediyorduk. Dj’ler vasıtasıyla ona şarkılar armağan ediyordum.

Günler aylar geçti. Melisa değişmeye başladı. Artık eskisi gibi mobil chat odalarına gelmiyordu. İşi çıkıyordu. Ben anlayışlı adamdım, saygıyla karşıladım. Güveniyordum Melisa’ya. O dünyalar kadar güzel kız beni üzmezdi. Ben hayal nedir bilmezdim, onun sayesinde hayal kurmayı öğrendim, hayalimi Melisa’nın varlığıyla taçlandırdım. Melisa’nın davranışları düzelmedi, aksine sanki benden kaçıyormuş gibi geldi.

Melisa’yı karşıma aldım, ne olduğunu sordum. Sevdiğim kız gözlerime bile bakamıyordu. Ne olmuştu, bilmiyordum. Artık bir açıklama yapması gerekti. Melisa, başkasına aşık olduğunu söyledi. Ben duyduklarıma inanamadım ! Bu nasıl olabilirdi ? Ne zaman olmuştu ? Nasıl olmuştu ? Hiddetlendim ! Bunu bana yapamazdı. Her zaman girdiğimiz seviyeli chat sitesinde başka biriyle tanışmış meğer ve ona aşık olmuş ! Neden buna gerek duymuştu  ki ? Ben vardım? Yetmiyor muydum ona ? İnsan kaç kez aşık olabilirdi ki? Beynimden binlerce soru geçti, sadece bir tanesini sordum. Artık beni sevmiyor musun dedim. Sevmiyorum dedi ! Sevmiyormuş ! Ne zaman sevmekten vazgeçmişti? Hiç sevmiş miydi ki ? Ben hayal kurarken, o başka hayaller peşindeymiş ! Ben nasıl inanmıştım ona. Aptalmışım dedim. Bulunduğumuz mobil chat sitesini terk ettim ! Kendimi alkolle avutuyordum. Sigara dumanlarında boğuluyordum, onu unutmak için her şeyi denemiştim… unutmuştum da, telefon çalana kadar ! Mazimiz film şeridi gibi geçti gözümün önünden.

Hastanenin önüne varmıştım. Hangi manzara ile karşılaşacağımı bilmiyordum. Ama dua ediyordum, Rabbim onu bana bağışlasın diye! İçeriye girdim, binlerce kez şükürler olsun ki Rabbim de onu bana bağışladı. Gözlerini açtı yanında beni buldu. İkimizin de gözlerinden yaşlar süzülerek sarıldı bana ve benden af diledi. Ben onu o kadar seviyordum ki, nasıl affetmezdim. İyileşene kadar yanından asla ayrılmadım ve hastaneden birlikte ve mutlu bir şekilde çıktık. Önümüzde daha çok mutlu olacağımız güzel günlerin hayali ile yolumuza devam ettik…

Chat siteleri arkadaş bulmak için güzel bir ortam yaratıyor. İster şehir chat odaları, istersen dünyanın farklı ülkelerinden insanlarla tanışmamızı kolaylaştırıyor. İhtiyaç duyduğunuz vakit, bu sitelere başvurabilirsiniz. Sizden sadece bir ricada bulunmak istiyorum. Lütfen tanıştığınız insanlara dürüst olun. Duygularıyla oynamayın. Karşınızdakinin de bir insan olduğunu unutmayın!

Hoş sohbetler dileği ile,

Sevgiyle kalın!

YeniChat.Com

 

Yazan: HcRToplam 7 Yorumlar
leman

harika bir hikaye ile kaliteli chat siteleri işlenmiş, hiç sıkılmadan okudum

Hayalet

Cok duygular içeren bir hikaye... insana bazen yaşadığı olayları hatirlatiyor... Insanin duygulariyla oynamak kadar kötü birsey yokdur... Yüreğinize sağlık

Zeynep

Güzel Bi hikaye.. Aşkın ne zaman nerde karşınıza çıkacağını bilemezsiniz karşılaşma ihtimalinizin olmadığı biriyle burda tanışabilrisiniz..

elmas

hikaye çok güzel, kaliteli chat siteleri konusu da cok iyi yedirilmiş

Bahar

Hikaye icin tskler kaliteli sohbet siteleri önemli ...mutluluklar size..

melek

Kaliteli sohbet siteleri içindesiniz, hikayeniz de öyle

Zehra

Yeni chat sohbet odaları ile kaliteli chat sohbet siteleri içinde olma yolunda büyük bir adım olmuş, tebrik ederim

Bir cevap bırakın.

Mobil Sohbet | Chat Odaları | Mobil Chat | Chat Siteleri | Yeni Chat Siteleri | Yeni Chat | Yeni Sohbet Odaları | Yeni Sohbet Siteleri | Yeni Sohbet