Yeni Chat Sohbet Odalarımızda güvenilir kaliteli ve seviyeli sohbetler dileriz.

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN

E Sohbet | Güvenilir Yeni Chat Sohbet Odaları Siteleri


E Sohbet

E sohbet odaları sitemize hoş geldiniz. E sohbet ile ilgili güzel hikayemi sizlerle paylaşarak okuma keyfi yüksek bir makale oluşturmaya çalışacağım. Sizlere şimdiden tam sohbetler diliyorum 🙂

E Sohbet

Kıymetli e sohbet ziyaretçileri sizlere sorarım, bir insan neden ister ki yalnız kalmak, bir başına kendi kendine durmak. Ya da neden susar ki hiç konuşmamak üzere. Diğer yaratılmışlardan ayrılan en güzel özelliği olmasına rağmen kelam etmek. Neden cimrileşir ki bu kadar harfleri telaffuz etmekte. Bir isyan mıdır susması bilinmez ama. Yorgunlukları vardır mesela halden anlamayanlara. Köşesine çekilişleri vardır. Kabuğuna girmesi ruhunun. Yüreğinin sesini dinlemesi sadece. Her kalp atışında pişmanlıkları vardır yaşanmışlıklara. Sessizliğin ardında dinlenmişlikleri vardır mesela. Hayalleri vardır sadece kendisiyle ilgili. Ve sadece kendine güvenişleri. Mesela bir gün bir gökyüzünün altında, bir bankta oturmuşluğu. Ve bir gün bir deniz kıyısında kumsalın üstünde kıvrılışları. Yalnızlığın ezgisidir kulağındaki hayalperest sesler. Bir dalga sesi bir yağmur sesi bir gök gürlemesi. Bir sonbahar esmesi. Tınısı vardır yüreğinde kimsesizliğin. Sadece kendi kendisiyle. Gidilmişliklere inat fırtınanın gücüne rağmen bir ağaç gövdesinin toprağa tutunuşu gibi benliğine sarılışı. Kim ne derse desin, kendine küsmüş, hayata küsmüş kim varsa e sohbet odalarımızı tavsiye ederim onlara. E sohbet odaları sitemizde birbirinden eğlenceli sohbet kanallarında akıcı seviyeli sohbetler, kaliteli ve güvenilir bir ortam mevcuttur. Gelin yeni sohbet siteleri içindeki en güzel yeni sohbet odalarının olduğu sitemize girerken tüm sıkıntılarınızı dışarıda bırakacaksınız. Bu yeni nesil sohbet ortamımızı gördüğünüzde siz de eğlenceli sohbetlerine içine dalacaksınız. Belki de haftalardır gülmeyen yüzünüz gülecek, belki de kahkahalara boğulacaksınız. E sohbet chat odalarımızda harika sohbetler dönmektedir.  Peki e sohbet odalarındaki sohbetin dışında başka nelerimiz var acaba. Sizi bizzat davet ediyoruz, gelin yeni sohbet odalarımıza, YeniChat.com a, kendiniz göreceksiniz hepsi de birbirinden keyifli okey salonları, canlı radyo hizmeti ve oyun odaları ile dolu dolu bir mekan… Bedava okey odaları sitemizdeki okey salonlarına giriş yaparak canlı okey oynayabilirsiniz. PowerAlem FM radyomuzu dinlerken isteklerinizi de iletebilirsiniz. Yine oyun odalarımızda, yarisma, kelime, test, islam, çarkıfelek, oxm ve oyun gibi odalarımızda eğlencenin zirvesine ulaşabilirsiniz. Hem de bu hizmetlerin hiç birisi için ne bir bedel ne de bir bilgi vermek zorunda değilsiniz.

Sizler de sıkıntılarınızdan uzaklaşıp farklı farklı kişilerle tanışmak, eğlenmek hatta gülmek ister iseniz sizi de e sohbet odalarımızda aramıza katılmaya davet ediyoruz. Hemen sohbet girişine yönelerek YeniChat.com e sohbet odalarına giriş yapabilirsiniz, bu güzel ortamın keyfine katılabilirsiniz.

Herkese hoş sohbetler dileriz.

YeniChat.Com

Yazan: DuruToplam 10 Yorumlar
Yaren

Sizinle olmayı çok seviyorum başarılarınızın devamını dilerim

oyku maden

Güvenilir chat odası arayanlara tavsiye edilmesi gereken bir sohbet yeri ..

Ezra

kaliteli ve dostça sohberler için çok güzel bir ortam..

Simay

mükemmel e sohbet odalarınız var, tebrikler

Tugba

güvenilir en yeni e sohbet odaları burada

Simay

yeni e sohbet odalarında güvenilir bir şekilde huzurluca sohbet edebildim

Berinay

bedava en yeni e sohbet odalarınızda zamanın nasıl geçtiğini anlamadım

Hcr

Çok beğendiğim yeni sohbet odaları

cavidan

Yeni e sohbet siteleri chat odalarınızı çok beğendim

Betüs

Sıcak samimi cıvıl cıvıl bir ortam arıyorsanız en doğru adres.

Bir cevap bırakın.

Yeni Chat - Chat Odaları - Chat Siteleri - Chat - Sohbet Odaları - Sohbet Siteleri - Mobil Sohbet - Mobil Chat
Sohbet Odaları - Hoş Sohbet - Muhabbet - Sohbet Siteleri