Yeni Chat Sohbet Odalarımızda güvenilir kaliteli ve seviyeli sohbetler dileriz.

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN

Çılgın Sohbet | Güvenilir Yeni Chat Sohbet Odaları Siteleri


Çılgın Sohbet

Çılgın sohbet sitemize hoşgeldiniz. Sizlerle çılgın sohbete ilişkin güzel bir makalemi paylaşarak okuma keyfi yüksek bir yazı hazırlamaya çalışacağım. Keyifli sohbet dilerim.

Çılgın Sohbet

Kıymetli çılgın sohbet odaları ziyaretçileri, değerli arkadaşlar, koskoca bir seneyi bıraktık geride. Belki de bir ömrü. Kimi mutluluklarını, kimi acılara karışan feryatlarını bıraktı geçen günlerin her anında. Ve bir sayfa açtık yeni bir ömre. Şebnem Ferah’ın dediği gibi sil baştan yaptı belki de kimileri hayatlarını. Yeni dileklerle yeni dualarla. Hoş gelsin istedik gelecek günler. En çok neyi özledik peki takvim yaprakları bir bir eserken hayatımızdan. Bir çok şeyi özledik. Bir dostu, bir sevgiliyi, bir evlat kokusunu, bir aile sıcaklığını. Mesela bir çay koyda içelimi. İki dost kelamını. Hal hatırdan öte sohbetin en duygulu yerini. Ön yargı güdülmeden, menfaatsizce yapılan içten sohbetleri. Hani sırrımı versem onda sır olacağını bildiğimiz, hani acımı anlatsam gözyaşıma ortak olan dostları. Mutluluğumu mutluluk bilen gülen yüreklerini. Hani bir hataya düştün mü oh olsun demeden düştüğün yerden kaldıran ellerini. Hani çay içmek değil de o yarenin gönlümüze kattığı sıcaklığını özledik mesela. Bazen gülüşümüze ortak olan halleri, bazen akan yaşlarımıza karışan çayın yudumlamalarını. Akşamın en koyusunda çayın demine katılan çekirdeğin çıt çıt sesindeki sohbetin sesini özledik. Neler özlemedik ki geçen o günlerde. Ama hasretliklere ama acıların bize kattıklarına inat bırakmadık da yüzümüzden gülmeyi. Özledik özledik de unutmadık bize verilen değerleri. Sohbetlerimize tadını katanları. Her karanlığın aydınlığı gibi açtık gözlerimizi bu seneye. Gecenin sabahı, ayazın baharı olsun istedik ömrümüze katılan her bir gün. Ve istedik ki huzurumuzu kaçıran günlere inat yüreğimize doğsun huzur. Dolsun yüreğimize sevgi ve bedenimize sıhhatin en şifalısı. ve duamız oldu Yaradan’dan herkes hak ettiğini alsın, hak ettiğini yaşasın. Güzel seven  bütün insanlar doğru ve merhametten yoksun olmayan  insanların gönüllerinde açsın diye yeni bir yıla girdik. Peki çılgın sohbet sitemizi özlemedik mi? Aynı şekilde sohbet odalarımızdaki güzel ortamları özledik. Neler neler yapıyorduk bu güzel sohbet odalarımızda. YeniChat.Com yeni sohbet sitelerimizdeki, yeni sohbet odalarımızdaki çılgın sohbetlerin yanında birbirinden eğlenceli oyun odalarımızda yarışma keyfi var. PowerAlem FM radyomuzdaki kaliteli dj lerimiz anonslu online radyo yayını ile sizlerin de isteklerine yer verilmekte. Bedava okey odaları ve oyun salonlarımızda hem online okey oynuyor hem canlı sohbet edebilyior hem de online radyo dinleyebiliyorsunuz. Üstelik de bedava ve üyeliksiz.

Sevgili arkadaşlar sizler de bu güzel ortamımızda bulunmak, gülüp eğlenmek istiyor iseniz, hemen sohbet girişine tıklayıp Yeni Chat çılgın sohbet odaları sitemize katılabilirsiniz.

Herkese keyifli sohbetler dileriz.

YeniChat.Com

Yazan: DuruToplam 12 Yorumlar
Hale

Çok güzel bir ortam teşekkür ederim, kendi adıma.

oyku maden

Çılgın sohbet altında gayet düzgün ve kaliteli arkadaşlıkların adresi. tşkler

Betüs

Gerçek dostluklar ve güzel sohbetlerin buluştuğu kaliteli bir platform. Herkese tşkler ..

Ezra

kaliteli güzel sohbet için tek adres . Teşekküürler

irem

çok zevkli sohbetler yaptık, herkese tavsiye ediyorum

Aysu

Uçuk kaçık çalgın sohbetler mükemmel

Simay

çılgın sohbet odaları denilince akla artık yeni chat sohbet sitesi geliyor :)

Tugba

en yeni çılgın sohbet odaları hem seviyeli hem de kaliteli

Ceylin

Merhaba, yeni chat sohbet siteleri içinde çılgın sohbet odalarınızda çılgınca sohbetlerin olması çok iyi

Berinay

güvenilir yeni chat sohbet sitenizdeki çılgın sohbetlerden aşırı zevk aldım

Hcr

yeni chat siteleri arasında yer edinmiş seviyeli sohbet odaları bulunan bir mekan

cavidan

En yeni chat sohbet sitenizde çılgın sohbet odaları ortama farklı bir hava katmış

Bir cevap bırakın.

Yeni Chat - Chat Odaları - Chat Siteleri - Chat - Sohbet Odaları - Sohbet Siteleri - Mobil Sohbet - Mobil Chat
Sohbet Odaları - Hoş Sohbet - Muhabbet - Sohbet Siteleri